Dětský domov žatec

Dětský domov, Základní škola a Střední škola
Žatec, Pražská 808, příspěvková organizace

Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Žatec
Pražská 808
438 01 Žatec

Dětský domov:
415711463
415 210 842

Škola:
415 710 795

ddzatec@seznam.cz

Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Žatec, příspěvková organizace - idatabaze.czDětské domovy - idatabaze.cz

Zřizovatelem je

PECKA CUP 2017

Spolek Chomutovská liga malého fotbalu a Dětský domov Vysoká Pec uspořádali již osmý ročník turnaje pro dětské domovy ve futsalu (v malé kopané) Pecka Cup 2017. Turnaj se odehrál v pátek 8. září v Multifunkčním sportovním areálu Duha v Chomutově a zúčastnilo se jej šest týmů (5 dětských domovů a Výchovný ústav Místo). Hrálo se systémem jedné skupiny každý s každým. Celý turnaj zahájil hlavním pořadatel Pavel Fára a předseda CHLMF Jiří Kupec.

Vzhledem k systému turnaje měla všechna utkání svůj náboj. Již první utkání bylo velmi vyrovnané a započalo tím vítězné tažení Žatce. Pouze Vysoká Pec a právě Žatec odehrály celý turnaj bez prohry, když jejich vzájemný zápas skočil remízou. Proto o vítězi rozhodoval brankový rozdíl. Dle stejného kritéria se rozhodovalo i o umístění na 3. a 4. místě mezi Mašťovem a Místem. Vítězem osmého ročníku turnaje se stal Dětský domov Vysoká Pec. Dětský domov Dlažkovice nenavýšil počet prvenství na turnaji, přesto je stále se čtyřmi výhrami nejúspěšnějším týmem turnaje.

Sportovní den se vydařil, dětem se líbil a odměnou pro pořadatele byla jejich spokojenost, radost ze hry a nadšení, se kterým do zápasů všichni nastupovali. Ceny pro všechny týmy a nejlepší jednotlivce předávali vedoucí turnaje a sekretář CHLMF Pavel Fára, předseda CHLMF Jiří Kupec a zástupce z řad partnerů pan Vojtěch Čihař. Poděkování za poskytnutí sportovního areálu patří panu Vojtěchovi Čihařovi, který turnaj dlouhodobě podporuje bezplatným pronájmem.

Chtěli bychom poděkovat všem, kdo se o nás po celou akci starali. Samozřejmě se již těšíme na další ročník.

teta Šárka